خبر های جدید انتخاباتی از کاندیداهای لارستان ، خنج ، گراش ( غیر رسمی ) :

با اعلام آخرین نتیجه وضعیت کاندیداهای نمایندگی  مردم در نهمین دوره  مجلس شورای اسلامی، اسامی کاندیداهای مجلس از حوزه انتخابیه لار ستان و خنج و گراش بدین ترتیب شد:

۱- غضفر باقدم فرزندعلی هرمود (صحرای باغ)
۲- عبدالحسین برقی فرزند احمد (دهکویه)
۳- دکترجمشید جعفرپور فرزند نعمت ( لار )
۴ -حشمت‌اله زارعی فرزند کاکاجان (خنج)
۵ -سید شکرالله زندوی فرزند سید عبدالحسین (بیرم)
۶- محمدحسین علی شیری فرزند غلامحسین ( لار )
۷-مهندس ابراهیم فرج‌پور فرزند حاجی آقا (دولخانی )
۸- ابوالحسن فردوسی فرزند محمدعلی (گراش)
۹- یوسف محبی فرزند محمدجعفر  ( لار )
۱۰- محمد حسین نخبه الفقهایی فرزند محمدباقر ( لار )

 

امیدهای حسنی کمرنگ شد

یک عضو دفتر علی‌اصغر حسنی می‌گوید همچنان منتظر نامه تایید صلاحیت وی هستند.

در حالی که سایت‌های لادستان و صحبت‌نو نوشته‌اند از میان تایید صلاحیت‌شدگان نشده‌های حوزه انتخابیه لار، خنج و گراش تنها نام سید شکرالله زندوی از سوی شورای نگهبان تایید شده است دفتر علی‌اصغر حسنی منتظر هستند تا نامه رسمی شورای نگهبان را دریافت کنند.

در تماس با شورای نگهبان اعلام شده است که به دلیل برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن هنوز نامه نتایج بررسی صلاحیت‌ها ارسال نشده است.

با این تفاصیل هر چند امیدها به تایید صلاحیت حسنی کمرنگ شده است اما هوادران او منتظرند که طبق وعده‌ی داده شده سرانجام آخرین نماینده فعلی استان فارس نیز وارد رقابت برای دور بعدی مجلس شود....


بنا بر اخبار رسیده و نیز درج اخباری در سایت لادستان و صحبت نوو همچنین پیامک های منتشر شده و شنیده هایی از روستاهای اطراف مبنی بر تماس سید شکرالله زندوی با آنان ،بالاخره سید شکرالله زندوی  توانست با دیگر داوطلبین نمایندگی مجلس نهم از حوزه انتخابیه لار و خنج و گراش به رقابت بپردازد.....

/ 0 نظر / 28 بازدید