کناره گیری آقایان محمد حسین نخبه الفقهایی و علیشیری :

اختصاصی لادستان
بیانیه کناره گیری محمدحسین نخبه الفقهایی

 
بیانیه کناره گیری محمدحسین نخبه الفقهایی

 
 
کناره گیری دو کاندیدای مرکز شهرستان لارستان
اختصاصی لادستان/نخبه و علیشیری به نفع لارستان کنار کشیدند
 
اختصاصی لادستان/نخبه و علیشیری به نفع لارستان کنار کشیدند
 
دقایقی پیش محمد حسین نخبه الفقهایی نماینده مردم لارستان در دور چهارم و پنجم مجلس طی بیانیه رسمی و برای حفظ اتحاد و همدلی از عرصه انتخابات انصراف خود را اعلام نمود.ایشان که در این دوره از اقبال عمومی زیادی نیز در تمامی لارستان برخوردار بودند در مصاحبه با خبرنگار لادستان علت اصلی کناره گیری از عرصه انتخابات را ترویج روحیه ایثار و گذشت میان کاندیداهای مرکز شهرستان دانسته و عنوان نمودند مردم شریف لارستان با کاهش کاندیداهای این دوره شخص اصلح را انتخاب و از پراکندگی آراء نیز کاسته خواهد شد.
شب گذشته نیز محمد حسین علیشیری دیگر کاندیدای مرکز شهرستان انصراف خود را از این عرصه رسما اعلام نمودند.
 
با وجود حمایت های گسترده مردمی به نفع منافع زادگاهم لارستان عزیز ، عرصه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را ترک میگویم.
محمد حسین نخبه الفقهایی؛ظهر امروز با صدور بیانیه ای رسماً کناره گیری خود را از عرصه رقابت های انتخاباتی؛اعلام نمود. مشروح این بیانیه به شرح زیر است:


باسمه تعالی

همشهریان فداکار و با وفای سرزمین لارستان بزرگ


سلام علیکم
لارستان یکی از پر افتخار ترین سرزمین ایران اسلامی که ارزش وجودیش به داشتن مردمی آگاه ، پاک نهاد و شریف می باشد . این ملک به عنوان اولین خاستگاه حکومت اسلامی پرچمدار شور و شعور انقلاب اسلامی در میهن عزیزمان بوده است .

برای لارستان و مردم با وفایش فداکاری و از خود گذشتن به نفع اجتماع ، اصل بقا و حیات جاودانه است . لارستان هم اکنون در برهه ای حساس به سر می برد ، لازمه ی پایدار و شکوفایی آن فداکاری و
 
برای لارستان و مردم با وفایش فداکاری و از خود گذشتن به نفع اجتماع ، اصل بقا و حیات جاودانه است
ایثار و از خود گذشتن است .

اینجانب بر حسب احساس وظیفه و با خواست خیل پر شماری از مردم شریف لارستان بزرگ ، پای به عرصه انتخابات نهم نهاده در این مسیر نیز روز به روز شاهد بشارت های شوق آفرین همه لارستانیهای با محبت از اقصی نقاط این سرزمین ولائی بودم .

عرق و علاقه به وطن و مردم با محبت و با صفایش چنان در سرشت پاک لارستانیها نهادینه شده که هر که خود را چند باره فدا نماید باز هم کم است .

خوشبختانه همای نیک بختی خدمت ایران اسلامی و لارستان بزرگ در سنگر مجلس در دوره های چهارم و پنجم بر شانه اینجانب نشست و آنچه در توان داشتم در طبق اخلاص گذاشته و در خدمت به مردم مومن و متدین لارستان فروگذار نکردم . در این دوره نیز با همان احساس تکلیف خدمت به نیک مردمان سرزمین عزیزم پای به عرصه نهاده و مورد تفقد روحانیت معظم شهرستان ، بزرگان شهرها و روستاها و آحاد مردم مومن لارستان قرار گرفتم .

اما با توجه به نیاز اساسی این سرزمین که همانا دوری از اختلاف ، یکپارچه شدن و یکدل شدن برای اعتلای سرزمین آبا و اجدادی است
و با وجود حمایت های گسترده مردمی به نفع منافع زادگاهم لارستان عزیز ، عرصه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را ترک گفته و چشم به همت سایر کاندیداهای عزیز نیز دارم تا با این احساس تکلیف به ادای دین به سرزمین ولایتمداران بی ادعا لارســـــــــتان اسلامی بپردازند .

در پایان از تمامی مردم عزیز و دوستان با محبت که لحظه ای اینجانب را تنها نگذاشتند نیز صمیمانه سپاسگزاری نموده و امیدوارم آحاد مردم لارستان ، خنج گراش در روز ۱۲ اسفند ماه حضور با صلابت خود را پای صندوقهای رای نشان داده و با تاسی از
فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای (مد) در خصوص مشارکت حد اکثری در انتخابات . با انتخاب کاندیدای ولائی ، ضد استکباری و دلباخته ایران اسلامی ، برگ زرین دیگری را بر تارک لارستان و ایران اسلامی بنشانند .

خدمتگذار شما
محمد حسین نخبه الفقهایی
۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۰
 
/ 0 نظر / 37 بازدید